Asosiy Yangiliklar Sotsial tarmoq: biz ham Facebook, Youtube va Instagramda
Kompaniyamiz sotsial tarmoqda o’z sahifasini ochdi, bu sahifalar “Eson” veb-studiyasi korporativ saytiga qo’shimcha bo’ladi. Sotsial tarmoqdagi foydalanuvchilar veb-studiyamiz haqida qo’shimcha ma’lumotlar, eng so’nggi yangiliklarni bilib borishlari mumkin.
Biz eng mashhur sotsial tarmoq: Facebook, Instagram, Youtube saytlarida kanal va sahifalar yaratdik. Bundan tashqari biz bilan Telegram manzilimiz bo’yicha ham bog’lanishingiz mumkin.
Hozirgi kunda juda ko’p insonlar sotsial tarmoqdan foydalanadi. Ular bir necha saytlarga kirishdan ko’ra, sotsial tarmoqni afzal bilishadi. Endi bu insonlar bizning saytimizga kirmasdan, sotsial tarmoqda bo’lgan holda kompaniyamiz faoliyati, yangiliklari to’g’risidagi ma’lumotlarni olishadi. Rasmiy kanal va guruhlarimizda siz o’zingizni qiziqtirgan savollarga javob olishingiz, maxsus takliflar, aksiyalardan xabardor bo’lishingiz mumkin. Video ma’lumotlarni biz saytimizda emas, balki sotsial tarmoqda joylashtiramiz.
Yana shu bilan birga bizning veb -studiya yangi SMM (Social Media Marketing) xizmatlarini ishga tushirmoqda. Bu xizmatlar uchun maxsus sahifamizda e’lon qilamiz.
Hozirgi kunda bular Facebook, Instagram, Youtube, Telegram. Chunki biznesda mijoslar keladigan kanallar sonini ko’paytirish kerak. Internet foydalanuvchilarining ko’pchiligi sotsial tarmoqdan foydalanishadi.
Bizni sotsial tarmoqdan topish juda oson, buning uchun saytimizning yuqoridagi o’ng tomonida joylashgan ikonkalarni bosing. Natijada o’zingizga kerakli sotsial tarmoqdagi sahifamizga tushasiz!
Sizni bu sahifalarda ko’rib, bag’oyat hursand bo’lar edik. Bizga qo’shiling!
Biz Youtubeda!
Biz Instagramda!
Biz Facebookda!
Internet magazin ochish.  I qismAvvalgiInternet magazin ochish. I qism30.08.2019
Sayt uchun qaysi hosting yaxshi?27.06.2020Sayt uchun qaysi hosting yaxshi?So'nggi
Sotsial tarmoq: biz ham Facebook, Youtube va Instagramda
Kompaniyamiz sotsial tarmoqda o’z sahifasini ochdi, bu sahifalar...
admin 05.09.2019
Internetdagi 40% saytlar WordPress da ishlaydi.
2021 yil 27-mayda mashhur veb-saytlarni yaratish va ularga xizmat ko’rsatish...
admin 03.06.2021
Fikr bildirish Javobni bekor qilish
Sharhlash uchun siz saytga kirishingiz lozim.
So'nggilari
• Nega Google reklamada mening e’lonim ko’rinmayapti?
07.11.2024
SEO
• Sayt uchun himoyasi kuchli hosting
28.11.2022
Maslahatlar
• Toshkentda SEO veb-saytini rivojlantirish
10.03.2022
Eson veb-studiyasi
Biz IT-Park rezidentimiz va internet saytlar: vizitka sayt, landing page, korporativ sayt, internet do’kon, web portallar yaratish bo’yicha xizmatlarni taklif etamiz. Shuningdek saytlarni qo’llab quvvatlash ishlari bilan ham shug’ullanamiz.

Главная Новости Социальная сеть: мы также есть в Facebook, Youtube и Instagram
Наша компания запустила собственную страницу в социальная сети, которая станет дополнением к корпоративному сайту веб-студии «Eson». Пользователи социальных сетей могут больше узнать о нашей веб-студии, последних новостях.
Мы создали каналы и страницы в самых популярных социальных сетях: Facebook, Instagram, Youtube. Вы также можете связаться с нами по нашему адресу в Telegram.
Многие люди сегодня пользуются социальными сетями. Они предпочитают социальную сеть, а не доступ к нескольким сайтам. Теперь эти люди могут получать информацию о деятельности и новостях нашей компании в социальных сетях, не посещая наш сайт. В наших официальных каналах и группах вы можете получить ответы на интересующие вас вопросы, быть в курсе спецпредложений, акций. Мы размещаем информацию о видео в социальной сети, а не на нашем сайте.
Параллельно наша веб-студия запускает новую услугу SMM (Social Media Marketing). Мы будем размещать рекламу на нашей специальной странице для этих услуг.
На данный момент это Facebook, Instagram, Youtube, Telegram. Потому что бизнесу нужно увеличить количество каналов, по которым приходят мыши. Большинство интернет-пользователей используют социальные сети.
Нас очень легко найти в социальной сети, просто нажмите на иконку в правом верхнем углу нашего сайта. В результате вы попадете на нужную вам страницу в социальной сети!
Мы будем очень рады видеть Вас на этих страницах. Присоединяйтесь к нам!
Мы на Youtube!
Мы на Instagram!
Мы на Facebook!
Открытие интернет-магазина. I частьПредОткрытие интернет-магазина. I часть30.08.2019
Какой хостинг лучше всего подходит для вашего сайта?27.06.2020Какой хостинг лучше всего подходит для вашего сайта?След
SEO продвижения сайта в Ташкенте
Основная цель SEO продвижения сайта в Ташкенте  сильно зависит от бизнеса и проекта: у...
admin 10.03.2022
Размещаются на официальных сайтах государственных органов, бизнес-ассоциаций и местных исполнительных органов БАЗОВЫЕ ТРЕБОВАНИЯ