Bosh direktordan salom.
“KoUz Fire System” O‘zbekiston bozorida 2018-yildan buyon insonlar hayotini asrash maqsadida ishlab kelmoqda. Bozorda qisqa vaqt bo’lishiga qaramay, u Koreya Respublikasidan ajoyib sifatli yong’inga qarshi uskunalarning asosiy yetkazib beruvchisi hisoblanadi.
Biz imkon qadar tezroq o‘zimizning, butun Markaziy Osiyoda misli ko‘rilmagan, yong‘inga qarshi butlovchi qismlar, jumladan, yong‘inga qarshi shlanglar, yong‘inga qarshi nozullar, yong‘in signalizatsiyasi, shkaflar va boshqa ko‘p narsalarni ishlab chiqaruvchi zavodni qurishni rejalashtirmoqdamiz. Bularning barchasi Janubiy Koreya texnologiyasidan foydalangan holda yuqori texnologiyali xomashyodan ishlab chiqariladi.
“KoUz Fire System” kompaniyasining asosiy vazifasi yongʻin xavfsizligini taʼminlovchi asbob-uskunalar va vositalarni yaratish va ishlab chiqarish orqali, zamon bilan hamnafas, sifat va texnologiya boʻyicha yetakchi davlatlardan qolishmaydi. Shuningdek, bizning maqsadimiz O‘zbekiston Respublikasi hududiga yirik xorijiy investitsiyalarni jalb etishdir. Korxona qisqa muddat faoliyat ko‘rsatganiga qaramay, 160 ta yong‘inga qarshi dubulg‘a va 100 ta o‘t o‘chirish bochkasi yetkazib berildi. Shuningdek, Oʻzbekistonda yongʻinga qarshi texnika va yongʻinga qarshi shlanglarni alohida yetkazib berish boʻyicha shartnoma imzolandi.
Bizni qo’llab-quvvatlang – biz sizning himoyangizmiz !!
“KoUz Fire System” kompaniyasining asosiy vazifasi yongʻin xavfsizligini taʼminlovchi asbob-uskunalar va vositalarni yaratish va ishlab chiqarish orqali, zamon bilan hamnafas, sifat va texnologiya boʻyicha yetakchi davlatlardan qolishmaydi.

Создание корпоративного сайта для крупного поставщика пожарного оборудования.
KoUz Fire System работает на рынке Узбекистана с 2018 года для спасения жизней. Несмотря на недолгое присутствие на рынке, она является крупным поставщиком противопожарного оборудования отличного качества из Республики Корея.
В кратчайшие сроки разрабатываем собственные, невиданные во всей Средней Азии противопожарные комплектующие, в том числе пожарные рукава, пожарные насадки, пожарную сигнализацию, шкафы и многое другое, планируем построить завод по производству. Все это производится из высокотехнологичного сырья по южнокорейской технологии.
Основная задача KoUz Fire System – идти в ногу со временем по качеству и технологиям, создавая и производя оборудование и средства для обеспечения пожарной безопасности. Нашей целью также является привлечение крупных иностранных инвестиций на территорию Республики Узбекистан. Несмотря на непродолжительность операции, было доставлено 160 пожарных касок и 100 пожарных стволов. Также было подписано соглашение о раздельных поставках пожарного оборудования и пожарных рукавов в Узбекистан.
Поддержите нас – мы ваша защита!!
Основная задача KoUz Fire System – идти в ногу со временем по качеству и технологиям, создавая и производя оборудование и средства для обеспечения пожарной безопасности.